SR215E104ZAATR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Direkte
KEMET
Similar
KEMET
0.1 µF -20%, +80% 50V Keramiske kondensatorer Z5U Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR215E104ZAATR1
DigiKeys varenummer
SR215E104ZAATR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR215E104ZAATR1
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
10°C – 85°C
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
-20%, +80%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)