SR215C103KAA er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 2.593
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 4.087
Datablad
Opgradering
Similar
På lager: 1
Similar
Direkte
TDK
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
10000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR215C103KAA
DigiKeys varenummer
478-SR215C103KAA-ND
Producenter
Producentens varenummer
SR215C103KAA
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)