SR212A390JARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 712
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Opgradering
39 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR212A390JARTR1
DigiKeys varenummer
SR212A390JARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR212A390JARTR1
Beskrivelse
CAP CER 39PF 200V NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)