SR212A160JAA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
16 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR212A160JAA
DigiKeys varenummer
SR212A160JAA-ND
Producenter
Producentens varenummer
SR212A160JAA
Beskrivelse
CAP CER 16PF 200V NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)