SR211C223KARTR1 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 1.420
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 850
Datablad
På lager: 0
Similar
Similar
KEMET
TDK
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Murata Electronics
Murata Electronics
Opgradering
KEMET
På lager: 623
Opgradering
TDK
På lager: 920
0.022 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR211C223KARTR1
DigiKeys varenummer
478-7329-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-7329-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
SR211C223KARTR1
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)