SR211C104JARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 1.208
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
KEMET
0.1 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR211C104JARTR1
DigiKeys varenummer
SR211C104JARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR211C104JARTR1
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)