SR201A332JAR
DigiKeys varenummer
478-SR201A332JAR-ND
Producenter
Producentens varenummer
SR201A332JAR
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 100V NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)