SR151C103MAR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
På lager: 980
På lager: 35
Similar
Similar
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Direkte
10000 pF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR151C103MAR
DigiKeys varenummer
SR151C103MAR-ND
Producenter
Producentens varenummer
SR151C103MAR
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)