SR151A120JAR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Direkte
Similar
Similar
Murata Electronics
På lager: 378
Murata Electronics
12 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR151A120JAR
DigiKeys varenummer
SR151A120JAR-ND
Producenter
Producentens varenummer
SR151A120JAR
Beskrivelse
CAP CER 12PF 100V NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)