SR151A100JARTR1
DigiKeys varenummer
478-12943-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-12943-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
SR151A100JARTR1
Beskrivelse
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)