SR151A100JARTR1 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SR151A100JARTR1 |
Beskrivelse | CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 RADIAL |
Producentens standard leveringstid | 11 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 10 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial |
Datablad | Datablad |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Applikationer |
Serie | Monteringstype |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Pakke/hus Radial |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm) |
Kapacitans | Højde - Monteret (maks.) 0,150" (3,81mm) |
Tolerance ±5% | Lederafstand 0,100" (2,54mm) |