SR122A680JARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
KEMET
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Opgradering
KEMET
På lager: 963
68 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR122A680JARTR1
DigiKeys varenummer
SR122A680JARTR1-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
SR122A680JARTR1
Beskrivelse
CAP CER 68PF 200V NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,230" (5,84mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)