SR071C471KARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
Murata Electronics
Murata Electronics
470 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR071C471KARTR1
DigiKeys varenummer
SR071C471KARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR071C471KARTR1
Beskrivelse
CAP CER 470PF 100V X7R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,100" (2,54mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)