SR071C102KAA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
1000 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR071C102KAA
DigiKeys varenummer
SR071C102KAA-ND
Producenter
Producentens varenummer
SR071C102KAA
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,100" (2,54mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)