SNAH25111M450BK
DigiKeys varenummer
478-SNAH25111M450BK-ND
Producenter
Producentens varenummer
SNAH25111M450BK
Beskrivelse
CAP ALUM 450V POLAR
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF 450 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse - Snap-in 5000 timer @ 105°C
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
700 mA @ 120 Hz
Emballage
Bulk
Rippel strøm @ høj frekvens
994 mA @ 50 kHz
Varestatus
Aktiv
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,984" diam. (25,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
1,063" (27,00mm)
Spænding - Nominel
450 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
5000 timer @ 105°C
Pakke/hus
Radial, Dåse - Snap-in
Driftstemperatur
-25°C – 105°C