SA105C153KAA det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
0.015 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SA105C153KAA
DigiKeys varenummer
SA105C153KAA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SA105C153KAA
Beskrivelse
CAP CER 0.015UF 50V X7R AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SA105C153KAA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,170" L (2,54mm x 4,32mm)
Tolerance
±10%