SA102C222KAK kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2200 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SA102C222KAK
DigiKeys varenummer
SA102C222KAK-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SA102C222KAK
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 200V X7R AXIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SA102C222KAK Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,170" L (2,54mm x 4,32mm)
Tolerance
±10%