SA102A470JAK kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
47 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SA102A470JAK
DigiKeys varenummer
SA102A470JAK-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SA102A470JAK
Beskrivelse
CAP CER 47PF 200V NP0 AXIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SA102A470JAK Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,170" L (2,54mm x 4,32mm)
Tolerance
±5%