SA102A330JAA det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Direkte
Datablad
MFR Recommended
Opgradering
KEMET
Opgradering
KEMET
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Similar
33 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SA102A330JAA
DigiKeys varenummer
478-10986-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-10986-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
SA102A330JAA
Beskrivelse
CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SA102A330JAA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,170" L (2,54mm x 4,32mm)
Tolerance
±5%