SA101A221JAN-LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
220 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SA101A221JAN-LF
DigiKeys varenummer
SA101A221JAN-LF-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
SA101A221JAN-LF
Beskrivelse
CAP CER 220PF 100V NP0 AXIAL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SA101A221JAN-LF Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,170" L (2,54mm x 4,32mm)
Tolerance
±5%