SA055C104JAA er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
0.1 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SA055C104JAA
DigiKeys varenummer
SA055C104JAA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SA055C104JAA
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SA055C104JAA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,091" diam. x 0,118" L (2,30mm x 3,00mm)
Tolerance
±5%