RP93737T0050GTTR
DigiKeys varenummer
478-7047-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RP93737T0050GTTR
Beskrivelse
RES SMD 50 OHM 2% 40W 3737
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 Ohms ±2% 40W Chipmodstand Ikke-standard RF, Højfrekvent Tyndfilm
Funktioner
RF, Højfrekvent
Mfr
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Ikke-standard
Varestatus
Forældet
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,370" L x 0,370" B (9,40mm x 9,40mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,045" (1,15mm)