RP42525R0050GTTR
DigiKeys varenummer
478-7041-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RP42525R0050GTTR
Beskrivelse
RES SMD 50 OHM 2% 20W 2525
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 Ohms ±2% 20W Chipmodstand 2525 (6464 metrisk) Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RP42525R0050GTTR Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2525 (6464 metrisk)
Varestatus
Forældet
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,245" L x 0,245" B (6,22mm x 6,22mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,045" (1,15mm)