MR051A681JAATR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
680 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MR051A681JAATR1
DigiKeys varenummer
MR051A681JAATR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MR051A681JAATR1
Beskrivelse
CAP CER 680PF 100V NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,190" L x 0,090" B (4,83mm x 2,28mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,235" (5,97mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)