M39014/01-1483V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
2200 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer BX Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
M39014/01-1483V
DigiKeys varenummer
478-M39014/01-1483V-ND
Producenter
Producentens varenummer
M39014/01-1483V
Beskrivelse
CAP CER AXIAL
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Fejlfrekvens
P (0,1%)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,190" L x 0,090" B (4,83mm x 2,29mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,200" (5,08mm)