LD105C106KAB2A\500
DigiKeys varenummer
478-LD105C106KAB2A\500TR-ND - Tape & Reel (TR)
478-LD105C106KAB2A\500CT-ND - Afskåret tape (CT)
478-LD105C106KAB2A\500DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LD105C106KAB2A\500
Beskrivelse
CAP CER 10UF 50V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,79mm)