Billede for LD08HC102KAX1A\500 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LD08HC102KAX1A\500
DigiKeys varenummer
478-LD08HC102KAX1A\500TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LD08HC102KAX1A\500
Beskrivelse
LD SERIES
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±10% 3000V (3kV) Keramiske kondensatorer X7R 1808 (4520 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Pakke/hus
1808 (4520 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,181" L x 0,079" B (4,60mm x 2,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)