LD062A102JAB2A
DigiKeys varenummer
478-LD062A102JAB2ATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LD062A102JAB2A
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 1206
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LD062A102JAB2A Modeller
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)