LD061A561JAB2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
560 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LD061A561JAB2A
DigiKeys varenummer
LD061A561JAB2A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LD061A561JAB2A
Beskrivelse
CAP CER 560PF 100V NP0 1206
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
LD061A561JAB2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)