LD061A221JAB2A
DigiKeys varenummer
LD061A221JAB2A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LD061A221JAB2A
Beskrivelse
CAP CER 220PF 100V NP0 1206
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LD061A221JAB2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)