LD051C392KAB2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Datablad
3900 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LD051C392KAB2A
DigiKeys varenummer
LD051C392KAB2A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LD051C392KAB2A
Beskrivelse
CAP CER 3900PF 100V X7R 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
LD051C392KAB2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)