LD031C561KAB2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
560 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LD031C561KAB2A
DigiKeys varenummer
LD031C561KAB2A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LD031C561KAB2A
Beskrivelse
CAP CER 560PF 100V X7R 0603
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
LD031C561KAB2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)