LD031A270JAB4A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
27 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LD031A270JAB4A
DigiKeys varenummer
LD031A270JAB4A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LD031A270JAB4A
Beskrivelse
CAP CER 27PF 100V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
LD031A270JAB4A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)