LD023C103KAB2A\500
DigiKeys varenummer
478-13105-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-13105-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-13105-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LD023C103KAB2A\500
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 25V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LD023C103KAB2A\500 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,56mm)