L04023R3BHNTR
DigiKeys varenummer
478-4198-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-4198-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-4198-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
L04023R3BHNTR
Beskrivelse
FIXED IND 3.3NH 250MA 400 MOHM
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 nH Uskærmet Tyndfilm Induktor 250 mA 400mOhm maks. 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
L04023R3BHNTR Modeller
Kategori
Afskærmning
Uskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
400mOhm maks.
Serie
Q @ frek.
15 @ 450MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - Selvresonans
8,5GHz
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
450 MHz
Type
Tyndfilm
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Induktans
Leverandørs enhedspakning
0402 (1005 metrisk)
Tolerance
±0,1nH
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,023" B (1,00mm x 0,58mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)