KGQ32DCG2D750GT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
75 pF ±2% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LD121C105KAB2A, 1210x
KGQ32DCG2D750GT
DigiKeys varenummer
478-KGQ32DCG2D750GTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGQ32DCG2D750GT
Beskrivelse
CAP CER 75PF 200V NP0 1210
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
KGQ32DCG2D750GT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)