KGQ32DCG2D4R7BT
DigiKeys varenummer
478-KGQ32DCG2D4R7BTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGQ32DCG2D4R7BT
Beskrivelse
CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 1210
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 pF ±0,1pF 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGQ32DCG2D4R7BT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±0,1pF
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,49mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)