KGM32RR72D103KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 5.062
Datablad
Direkte
KEMET
Opgradering
Knowles Syfer
KEMET
10000 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM32RR72D103KL
DigiKeys varenummer
478-KGM32RR72D103KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM32RR72D103KL
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 200V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM32RR72D103KL Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,098" B (3,30mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,041" (1,05mm)