KGM32RR71H124JU
DigiKeys varenummer
478-KGM32RR71H124JUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM32RR71H124JUCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM32RR71H124JUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM32RR71H124JU
Beskrivelse
CAP CER 0.12UF 50V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.12 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM32RR71H124JU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,098" B (3,30mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,041" (1,05mm)