KGM32JR73N562KU
DigiKeys varenummer
478-KGM32JR73N562KUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM32JR73N562KUCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM32JR73N562KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM32JR73N562KU
Beskrivelse
CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 1210
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5600 pF ±10% 1500V (1,5kV) Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,098" B (3,30mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,21mm)