KGM32JR51A106MU
DigiKeys varenummer
478-KGM32JR51A106MUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM32JR51A106MUCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM32JR51A106MUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM32JR51A106MU
Beskrivelse
CAP CER 10UF 10V X5R 1210
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±20% 10V Keramiske kondensatorer X5R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM32JR51A106MU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,21mm)