KGM32HR73A103MU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
10000 pF ±20% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM32HR73A103MU
DigiKeys varenummer
478-KGM32HR73A103MUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM32HR73A103MU
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 1KV X7R 1210
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,098" B (3,30mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)