KGM32ER71E224KU
DigiKeys varenummer
478-KGM32ER71E224KUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM32ER71E224KUCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM32ER71E224KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM32ER71E224KU
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 25V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KGM32ER71E224KU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,098" B (3,30mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)