KGM32ECG3D101KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
100 pF ±10% 2000V (2kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM32ECG3D101KL
DigiKeys varenummer
478-KGM32ECG3D101KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM32ECG3D101KL
Beskrivelse
CAP CER 100PF 2KV C0G/NP0 1210
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,098" B (3,30mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)