KGM32ECG2D272JU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
2700 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM32ECG2D272JU
DigiKeys varenummer
478-KGM32ECG2D272JUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM32ECG2D272JU
Beskrivelse
CAP CER 2700PF 200V C0G/NP0 1210
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
KGM32ECG2D272JU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)