KGM32ECG2A472FU
DigiKeys varenummer
478-KGM32ECG2A472FUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM32ECG2A472FUCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM32ECG2A472FUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM32ECG2A472FU
Beskrivelse
CAP CER 4700PF 100V C0G/NP0 1210
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4700 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM32ECG2A472FU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)