KGM32ECG2A272JU
DigiKeys varenummer
478-KGM32ECG2A272JUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM32ECG2A272JUCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM32ECG2A272JUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM32ECG2A272JU
Beskrivelse
CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 1210
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2700 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM32ECG2A272JU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)