KGM31VCG1E332JU
DigiKeys varenummer
478-KGM31VCG1E332JUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM31VCG1E332JUCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM31VCG1E332JUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM31VCG1E332JU
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 25V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM31VCG1E332JU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,048" (1,22mm)