KGM31DR72H471JU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 713
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
KEMET
KEMET
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
470 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31DR72H471JU
DigiKeys varenummer
478-KGM31DR72H471JUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31DR72H471JU
Beskrivelse
CAP CER 470PF 500V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM31DR72H471JU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)