KGM31DR72H221JU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 3.815
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KEMET
Knowles Syfer
KEMET
På lager: 214
220 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31DR72H221JU
DigiKeys varenummer
478-KGM31DR72H221JUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31DR72H221JU
Beskrivelse
CAP CER 220PF 500V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM31DR72H221JU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)